Kapat

Radyasyonu Emen Çeken Bitkiler

Radyasyon Emen Bitkiler

Radyasyon emen çeken bitkiler, Teknoloji yaşamın her alanında bize kolaylık sağlarken, diğer taraftan düşünemediğimiz bir tehdit salgılamaktadır. Radyasyon günlük hayatımızın her alanında karşımıza çıkan ve günümüzde hangi alana gidersek gidelim radyasyona maruz kalıyoruz. Radyasyon sağlığımız için son derece büyük bir tehdit oluşturur. Bilhassa hamile bayanlar için son derece tehlikelidir. Ancak evde kullandığımız bilgisayar, modem, televizyon ve küçük ev aletleri, artık olmadığında büyük eksiklik duyduğumuz cep telefonları radyasyonu yayan cihazları devamlı kullanmakta ve tehdit edici radyasyonun ışınları vücudumuzu etkilemektedir. 

Radyasyondan korunma yolları tabiki vardır. Uzun süren çalışmalar sonucunda bazı bitkilerin radyasyonu emdiği ve böylece doğal korunma yolları açılmıştır. Evde bile rahatça yetişebilen bu bitkiler, evdeki tehlikeli ışınları emerek bizim ve ailenimizin sağlığını koruyucu kalkan görevi yaparlar.

DEVAMI İÇİN SAYFANIN ALT TARAFINA BAKINIZ...

 

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)
-

Kategoriler

Haberler

Blog

21 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.
21 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.

Aloe vera; mucize bir bitkidir. Dikensi yaprakları ve şık görünümü olan bu bitki evde iki günde bir su vererek,  kısa bir zaman dilimi içerisinde gelişim gösterir.

Bu sayede evdeki formaldehit dalgaları ve karbonmonoksit gazının büyük bir bölümünü emerek sağlımızı korumada yardımcı olur.

 

Benjamin Kauçuğu; odada bulunan televizyon ve bilgisayar gibi aletlerin yanında bulundurmak için en uygun bitkidir. Bitkiyi bol ışık alan bir yerde toprağı nemli bırakarak, sulaması yaprakları fıs fıs yardımı ile yapılan son derece gösterişli olup salon bitkisi adı da verilir. Ev ortamında radyasyonun tamamına yakın bölümü emer.

Ölümsüzlük mantarı; reichi mantarı olarakta adı verilen bu bitki, ülkemizde daha yeni keşfedilmiştir. Karanlık yerlerde bulunmasını seven bitki, çok su sevmez. Sadece kök bölümünden sulanır. Bulunduğu ortamda radyasyonu emer. Sigara dumanınada çok etkilidir. Ortamı temizleyici özelliği vardır. 

Bu bitkilerin yanında nane, melisa otu, deve tabanı, aşk merdiveni, barış çiçeği radyasyonu emen bitkilerdir.

Özellikle radyasyona çok maruz kalındığı bir işimiz varsa, örneğin röntgen, tomografi gibi cihazların bulunduğu ortamlar ve iş gereği mühendis, teknisyen, hekim sık sık melisa çayı, nane tüketilmeleri gerekir

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

yalovasufidan.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!