Kapat
Hediyelik Nikah Çamı

Hediyelik Nikah Çamı

Hediyelik Nikah Çamı
 
Çamgiller ailesinin bir üyesi olan çam ağacı sık orman dokusunun en vazgeçilmez parçasıdır. Zorlu orman koşullarına adaptedir ve her koşulda hayatta kalmayı başarır. Aynı zamanda diğer ağaç türlerinden farklı olarak 4 mevsim yeşil rengini koruyarak yaprak dökmez. Son derece uzun ömürlüdür. Çok uzun ömürlüdür ve en zorlu koşullarda dahi büyüyerek yetişmeyi sürdürür. Yani kökleri ile hayata sarılır ve gücü simgeler. Bu nedenle artık kıyılan nikâhlardan sonra şeker yerine dağıtılan ağaç fidanları arasında en çok tercih edilenlerin başında çam ağacı gelmektedir. 
 
Yazının devamı için sayfa altına bakınız...

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)
-

Kategoriler

Haberler

Blog

17 sonuçtan 1 ile 17 arası görüntüleniyor.
17 sonuçtan 1 ile 17 arası görüntüleniyor.
Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz bitki çeşitlerimizden biri de nikâh çamlarımızdır. Son dönemde nikâh törenlerinden sonra artık klasik bir hal alan nikâh şekerlerine gereksiz yere para ödemek istemeyen kişiler için özel olarak geliştirilen nikâh çamları hem çevre dostu olması hem de toprakla buluştuğu anda aşkınızı ölümsüz bir hale getirecek olması nedeni le çok özel bir seçim olacaktır. Nikâh törenleri için özel olarak hazırlanan fidanlarımız talepleriniz doğrultusunda değişkenlik göstermekle beraber kurdele ile süslenerek ve ambalajlanarak size ulaştırılmaktadır. Bu sayede misafirlerinize hazır bir şeklide aşkınızın ölümsüz hediyesini vermeniz sağlanır. 
 
Üstelik siparişinizi verirken içerisine eklemek istediğiniz not ya da kartvizit taleplerinizde mümkün olan en düşük fiyatlarla karşılanmaktadır. Siparişinizi önceden vermeniz halinde dilerseniz nikâh tarihinizden bir gün önce çam siparişlerinizi almanız mümkündür. Yine çamların 10 güne kadar susuzluğa dayanabilmesi dilerseniz nikâh tarihinizden daha önceki zaman dilimi içinde de size teslim edilebilmektedir. Burada önemli olan müşterilerimizden gelen taleplerin en iyi şekilde değerlendirilmesi ve sunduğumuz hizmetlerden memnun kalmalarıdır. Bu nedenle farklı bütçelere hitap eden 3 farklı nikâh çamı seçeneğimiz bulunmakta olup 3 modelimizde şık ambalajları içerisinde nikâhınızı ölümsüz kılmak amacı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Sizde aşkınızın hatırasını bir ömür boyu yaşatmak, sizin aşkınız gibi günden güne büyüyecek bir fidana hayat vermek ve dünyanın bozulan dengesini koruyabilmek adına ufakta olsa bir katkıda bulunmak isterseniz farklılık yaratmak adına nikâh şekeri yerine nikâh çamı seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.
Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

yalovasufidan.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!