Kapat
Rulo Çim Hazır Çim Tohumu Osmanlı Çimi Karaçim

Rulo Çim Hazır Çim Tohumu Osmanlı Çimi Karaçim

Rulo Çim Hazır Çim Tohumu Osmanlı Çim Karaçim
 
Dik bir gövdeye sahip olan otsu bitkiler arasında yer alan çim buğdaygiller ailesinin üyesidir. Çok yıllık ya da tek yıllık çimen oluşturabilir ve Akdeniz bölgesinde yaygın olarak görülmektedir. Delice, İran Çimi ve İngiliz Çimi alt gruplarıdır. Serin iklim ve sıcak iklim çimleri olarakta gruplandırılmaktadır. Serin iklim çimleri don olaylarına maruz kalmadıkları sürece renklerini ve görünümlerini muhafaza edebilmektedir.
 
Yazının devamı için sayfa altına bakınız...

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)
-

Kategoriler

Haberler

Blog

15 sonuçtan 1 ile 15 arası görüntüleniyor.
15 sonuçtan 1 ile 15 arası görüntüleniyor.
Her çim türünün farklı özellikleri, ihtiyaçları ve görünümü bulunmakla beraber kullanım amacına en uygun olan çimin seçilmesi her zaman alınacak sonucun çok daha iyi olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle seçimde bulunurken ihtiyaçlarınızı ve beklentilerini belirlemeniz ve satın alacağınız çim tohumunun bu beklentileri karşılama kapasitesine sahip olup olmadığından emin olmanız önemlidir. Yine çimi ekeceğiniz alanın özelliklerine de dikkat etmeniz gerekir. Çünkü çok güneş alan bir alan ile soğuk ve gölge olan bir alana ekilecek olan çim tohumu birbirinden çok farklı olacaktır. Çim suyu geçirme özelliği yüksek olan ve aynı zamanda bu suyu tutan topraklarda yetiştirilmelidir. 
 
Böylelikle tohumdan alacağınız verim büyük oranda artar ve istediğiniz gibi bir çim alanı elde etmeniz kolaylaşır. Yine bu alanın iyice temizlenmesi ve etrafında bulunuyorsa yabani bitkilerden arındırılması önemlidir. Sitemiz üzerinden satışa sunulan çim türleri farklı talepleri karşılamak üzere son derece çeşitlidir. Çim tohumlarımız kilogram fiyatları ile satışa sunulurken aynı zamanda tohumdan yetiştirme zahmetinden kurtulmak isteyen müşterilerimiz için rulo çimhazır çimlerimiz de bulunmaktadır. Çim çeşitlerimiz müşterilerimizden gelen talepleri en iyi şekilde karşılamak üzere düzenlenmekte olup hem görselliğe hem de kaliteye önem verilmekte ve bu nedenle en seçkin çim tohumları ile çim türleri satışa sunulmaktadır.
 
Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz Osmanlı Çimi Arapsaçı türü saksılarda satılmakta olup bu saksıların yan yana ya da değişik şekillerde dikilmesi ile görsel bir zenginliğin elde edilmesi mümkün kılınmaktadır. Bu çim türü çap ölçüsüne göre fiyatlandırılmakta olup aynı zamanda müşterilerimize kendi ihtiyaçlarına en iyi yanıt verecek çim türünü belirleme özgürlüğü de sağlanmış olur. Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz diğer çim türlerimiz arasında kara çimmavi çim ve bodur Osmanlı çimi gibi seçeneklerimiz de mevcuttur. Sipariş vermek için sitemize üye olabileceğiniz gibi aynı zamanda üyelik işlemleri ile uğraşmak istemeyen ziyaretçilerimiz facebook hesapları ile giriş yaparak sitemiz üzerinden alışverişe hemen başlayabilmektedir. Sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm bitki türleri firmamızın garantisi ile sizlere ulaştırılmakta olup anlaşmalı kargo şirketlerimiz ile mümkün olan en yakın zaman dilimi içinde siparişiniz teslim almanız amaçlanmaktadır. Sizde çok daha düşük fiyatlarla bitki ihtiyaçlarınızı karşılamak için sitemizi daha sık ziyaret edebilir, sunduğumuz avantajlı fiyatlardan yararlanarak yemyeşil bir dünyaya kavuşabilirsiniz.
Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

yalovasufidan.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!