Kapat
Ağaç Çeşitleri

Ağaç Çeşitleri

Ağaç Çeşitleri


Toprağa kök salarak gelişen ve tek bir gövdeye sahip olan odunsu bitkilere genel olarak ağaç ismi verilmektedir. Günümüzde farklı özelliklere sahip olan yüzlerce farklı ağaç çeşidi bulunmaktadır.


Ağaç oluşumunun ilk aşaması tohumun toprakla buluşmasıdır. Büyüyen tohum toprağın dışına doğru gelişir ve ağaç fidesini oluşturur. Ağaç fidesi her yıl büyümeyi sürdürürken oluşan sürgünler ile ağaç büyümeye devam eder. Ağaçların büyüyebilmesi adına mutlaka suya ihtiyacı vardır. Ağaçların sınıflandırılması da farklı pek çok özellik göz önünde bulundurulurken bu ağaçlardan bazıları yenilebilen meyveler verebilmektedir.


Yine bazı ağaçlar ise son derece güzel koku yayan çiçeklere sahiptir. Sitemiz farklı yüzlerce ağaç fidesi çeşidini sizlere ulaştırmakta olup Türkiye’nin her yerine anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile ulaştırılmaktadır. Sizde sitemizi ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz ağaç fidelerini satın alabilirsiniz. Ağaç fidelerinin yanı sıra sitemiz üzerinden dış mekân süs bitkileri ve gül çeşitlerini de temin edebilirsiniz. Yine ağaç yetiştirirken ihtiyaç duyabileceğiniz budama aletleri, makas çeşitleri ve otomatik sulama sistemleri gibi pek çok malzemeyi ekonomik fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)
-

Kategoriler

Haberler

Blog

158 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
158 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

yalovasufidan.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!