Kargo Ücreti Kaç Lira Tutar?

 
Kargonuzun ne kadar tutacağını Eğer Az siparişiniz varsa bizi arayarak öğrenebilirsiniz,ancak siparişiniz çok ise  yalovasufidancilik@hotmail.com e-posta adresimize satın almak istediğiniz ürünlerin listesini gönderebilirsiniz.
bunu 2 şekilde yapabilirsiniz  birincisi alacağınız ürünlerin adetleri ile beraber sepetinize atınız ve tüm sepetinizi kopyala yapıştır yaparak yalovasufidancilik@hotmail.com adresine meil ile gönderin ,
kopyala yapıştırı bilmiyorsanız ürünün tam başlığını ve adetleri yazarakta meil ile gönderebilirsiniz.  Size e-posta ile kargo ücretinin ne kadar tutacağını söylüyoruz. Siparişiniz sonrasında mail adresinize kargo bilgileri de gönderilmektedir.
 
İpucu: Az az ya da farklı zamanlarda sipariş vermek yerine tüm ürünleri tek seferde sipariş verirseniz kargo ücreti daha az tutmaktadır.
 
Kargom Hasarlı Gelirse Ne Yapmalıyım?
 
Kargonuzu mutlaka kargo görevlisi yanında açınız ve kontrol ediniz. Kargonuz hasarlı ise "Hasar tespit tutanağı" tutturunuz. Kargo elemanı yanınızdayken 0532 700 71 10 ya da 0226 353 30 56 numaralı telefonlardan bize ulaşarak durumu belirtin. İade ettiğiniz ürün bize geri gelmeden size yenisi gönderilemez,(Sürat Kargo ile sözleşmemize istinaden) ve ayrıca ek bir masraf ödemek zorunda kalmazsınız.
Daha sonradan ürünü iade etmek isterseniz ek kargo ücreti ödemek zorunda kalırsınız.
 

HAVALE YADA EFT ÜCRETİNİ DAHA AZ ÖDEYEREK NASIL HESABINIZA GÖNDERİRİM?

havaleyi internet bankacılığınız varsa internetten 1.50-2 lira civarıdır,(bankalara göre fiyat değişir)
eğer yoksa bizim hesabımıza ait banka  bankası kartınız varsa atm makinası yine 1,50 yada 2 lira (bankalara göre fiyat değişir)alır,
eğer atm kartınız yoksa atm makinasından ücretsiz yada 1.50 liraya yine kartınız olmadığı halde ucuz havale yapabilirsiniz
ama siz bunların hiçbirini kendim yapmıyacağım banka görevlisi uğraşsın yapsın derseniz bu uğraşından dolayı her banka çok yüksek havale ücreti alır, 
 
Bulunduğum Bölgede Sürat Kargo Şubesi Yok, Ne Yapmalıyım?
 
Bulunduğunuz bölgede Sürat Kargo şubesi yoksa orası "Mobil Dağıtım Yeri" olarak geçer ve haftada bir gün oraya dağıtım yapılır. Satın aldığınız bitki/bitkilerin kargoda uzun süre beklemesi zararlı olabileceğinden internetten size en yakın sürat kargo şubesini bulup arayınız. Bulunduğunuz bölgeye hangi gün dağıtım yaptıklarını öğreniniz. Siparişiniz esnasında bunu bize bildirmeniz durumunda kargoda fazla beklemeyecek şekilde ürününüzü hazırlayıp çıkışını yapabiliriz.
 
Ürünü İade Edebilir miyim?
 
Satın aldığınız ürünü iade etme imkanınız bulunmaktadır. Ürünü iade etmeniz ya da kargodan 3 gün içinde alınmayıp geri gelen ürünleriniz için kargo masraflarını siz karşılayarak ürünü iade edebilirsiniz.
 
Kargo Ücreti Dahil Ödemek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?
 
Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri yalovasufidancilik@hotmail.com e-posta adresimize gönderiniz.
biz size kargo ücreti yerine alacğınız ürün kargo su kadar tutarında bir link göndereceğiz (bunu ürünün kargo tutarını biz ödememiz için satın almanızı isteyeceğiz) Böylece kargo ücretini biz ödemiş olacağız
(Bu seçenek satın aldığınız ürünü hediye amaçlı göndermek istemeniz durumunda alıcının herhangi bir ücret ödemesini engellemek amacıyla kullanılmaktadır,yada sürpriz kargo ücreti ile karşılaşmak istemeyen müşterilerimiz içindir.)
 
Kapıda Ödeme Seçeneği Varmı?
 
Kargo firmasının kapıda ödeme için ayrıca sizden 6,5 TL isteyecek olmasından dolayı müşteri memnuniyeti açısından kapıda ödemeli gönderim yapmamaktayız.                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
Taksit Seçeneği Varmı?
 
Maalesef taksit seçeneğimiz bulunmamaktadır, kredi kartından tek çekimle alım yapabilir ya da havale/eft geçebilirsiniz.
 
Ürünlerim Ne Zaman Kargoya Verilir?
 
Genellikle ürünlerin ücretini hesaplarımızda gördükten 1 gün sonra kargoya veriyoruz. Kargo süresi Yalova'ya 600 km'den daha yakın olan yerler için 1 gün, 600 km'den uzak yerler için 2 gündür. (Not: İstediğiniz ürün üretim yerimizde hazırda bulunmuyorsa 1 gün gecikme yaşanabilmektedir)   
 
Ambalajı Nasıl Yapıyorsunuz?
 
Müşterimizin sipariş ettiği bitkiye göre 4 değişik boyut ve şekilde logolu kartonlarımızdan uygun olan kutuya koyup streç film ile hasar görmemesi için sarıyoruz. Böylece kargo elemanları içinde çiçek olduğunu bilerek kolinin zarar görmemesi için daha dikkatli davranmaktadırlar.
 
Kargo Ücreti Kime Aittir?
 
Kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo elemanı ürünü getirince ödemesini yapabilirsiniz.
 
HESAP BİLGİLERİMİZ

HESAP İSMİ İBRAHİM MELİH ALTUNBAŞ
HESAP NO  1171473
ŞUBE Yalova şubesi
ŞUBE KODU  2500
IBAN NO TR42 0006 4000 0012 5001 1714 73
HESAP İSMİ  İBRAHİM MELİH ALTUNBAŞ
HESAP NO  51901331-5003
ŞUBE Yalova şubesi
ŞUBE KODU 404
IBAN NO  TR30 0001 0004 0451 9013 3150 04
HESAP İSMİ   İBRAHİM MELİH ALTUNBAŞ
HESAP NO  6655596
ŞUBE Yalova şubesi
ŞUBE KODU  247
IBAN NO  TR34 0006 2000 2470 0006 6555 96

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HALK BANK
HESAP İSMİ   YALOVA SU FİDANCILIK
HESAP NO  10260678
ŞUBE Yalova şubesi
ŞUBE KODU  362
IBAN NO TR93 0001 2009 3620 0010 2606 78
   
HESAP İSMİ   İBRAHİM MELİH ALTUNBAŞ
HESAP NO  5839883
ŞUBE Yalova şubesi
ŞUBE KODU  -
IBAN NO  -