Kapat

Kategoriler

  • 05395790736
  • Kargo Ücreti Müşteriye Aittir

Bambu Fidanı İthal Bambusa Monica 15-20 Çapı

  • Ürün KoduL231AS
  • Stok DurumuStok Tükendi
  • KDV Dahil 0,00 TL
0,00 TL
  Tükendi
Bambu Fidanı İthal Bambusa Monica 15-20 Çapı

Bambu Fidanı BAMBU AĞACI 15-20 Cm Çapında saksı içinde

bambu kendi kökünden patlayarak yeni filizler verir ve zaman içinde dikildiği yerde kendisi adetini çoğaltır bol su ihtiyacı vardır, gövdesi kalınlaşanları kesip bambu evler yapılabilir, ayrıca yüksek ağaç ile perdelemek istediğiniz bölgeye dikip bol su ile kısa zamanda perdeleme yapabilirsiniz.

iç mekanda ve dış mekanda kullanılabilir

RESİMLER SİZE GELECEK BAMBU FİDANI'NIN ORJİNAL RESMİDİR

Peki, bambu nedir?

Kamışgiller familyasına üye olan bambu ya da daha yaygın olarak bilinen ismi ile Hint Kamışı sıcak iklimlerde yetişen ve mobilyadan bastona kadar farklı pek çok eşyanın yapımında kullanılabilen özel bir bitki türüdür. Tropikal iklimin yaşandığı sıcak ülkelerde çok daha verimli bir şekilde yetiştirilebilir. Çok uzun ömürlüdür ve gerekli koşullar sağlandığı takdirde 120 seneye kadar yaşayabilir. Bitki gençken yaprakları gövdeden çıkarken yaşı ilerledikçe yapraklar dallardan çıkmaya başlar.

Mobilya sektöründe yaygın olarak kullanılmakla beraber özellikle de orta doğu mutfağında sebze olarak ta yemeklerde kullanılabilmektedir. Pek çok ağaç türü ile kıyaslandığında kısa sürede büyümesine rağmen yine de çok daha sağlam bir gövde yapısına sahiptir. Bambuyu bu kadar popüler yapanda kısa sürede büyümesi ve çok dayanıklı olmasıdır. Bambuların farklı pek çok türü bulunmakla beraber şimdiye kadar yapılan çalışmalar sonucunda binin üzerinde türü kayıt altına alınmıştır.

Doğa dostudur ve hem iç mekân hem de dış mekan mobilyalarının üretiminde rahatlıkla kullanılabilir özelliğe sahiptir. Dış mekan için üretilen mobilyalarda kullanımdan önce bir dizi kimyasal işlemden geçirilmesi gerekir. Kullanım süresine bağlı olarak eskime yaşanması doğaldır ve bu nedenle bambudan yapılan mobilyaların belirli kullanım ömrü olduğu bilinmelidir.

Hem doğal görünümü hem de otantik yapısı nedeni ile iç dekorasyonun vazgeçilmez bir parçasıdır. Sitemiz uzunlukları 100 santim ile 120 santim arasında değişen bambu fidanı satışını gerçekleştirmekte olup satış fiyatlarında her zaman mümkün olan en düşük fiyat aralıklarını uygulamayı prensip edinmiştir. Sipariş ettiğiniz bambu fidanı il sınırlaması olmaksızın Türkiye’nin tüm bölgelerine anlaşmalı kargo aracılığı ile sorunsuz bir şekilde en kısa zaman aralığında gönderilmektedir. Sitemizden bambu fidanlarının yanı sıra süs bitkileri, gül çeşitleri ve diğer ağaç fideleri gibi farklı pek çok çeşide ulaşabilirsiniz.

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

yalovasufidan.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır